Paykwik Al

Ön ödemeli sanal kart olan Paykasa’ya sahip olmanız için, öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. Bunun yanında, Türkiye’de hizmet veren bankalardan birinde bir banka hesabınızın bulunması ve GSM operatörlerinden herhangi birinde kayıtlı cep telefon numarası olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan herkes Paykwik al işlemini sağlayabilmektedir.

Paykasa sanal karta sahip olmak için, belirtilen şartlardan her birini kişinin sağlamış olması gerekmektedir. Bu şartlardan herhangi birinde sıkıntı olan kişi, Paykasa karta sahip olamayacaktır. Paykasa sanal kartlarda bulunan bakiyeler 5€’dan başlayıp, 1000€’ya kadar çıkmaktadır. Gün içerisinde toptan bir şekilde Paykwik al işlemi yapacaksanız, o zaman sadece 1 kere bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak perakende bir şekilde alım işlemi yapacaksanız, o zaman gün içerisinde 3 kere alım işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Almış olduğunuz Paykasa sanal kartlarını aynı gün içerisinde bozdurma işlemine alamazsınız. Paykasa bozdurma işlemleri için gerekli olan koşullar bulunmaktadır. Bu koşulları Paykwik al işlemi gerçekleştirdiğiniz resmi bayinin internet sitesinde yer alan bozdurma sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir