Paykwik

Online olarak yaptığınız alışverişlerinizde ödemelerinizi çok kolay ve oldukça güvenilir bir şekilde yapmanız mümkündür. Sizlere bu imkanı sağlayan ise, ön ödemeli sanal kartlardır. Ön ödemeli olarak kullanılan sanal kartların son dönemdeki en popüler ürünü ise, Paykwik sanal karttır.

Paykwik kredi kartı gibi değildir. Ne kadar geliriniz varsa, o miktarda Paykwik sanal kart alabilirsiniz. Yani ayağınızı yorganınıza göre uzatmış olursunuz. Bu sayede hem gelirinizi aşmamış olursunuz, hem de kişisel bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşmadan internet üzerinden online bir şekilde alışveriş yapmış olursunuz.

Paykwik sanal karta sahip olabilmeniz için, resmi bir Paykwik sanal kart bayisine üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturmuş olduğunuz üyeliğin ardından ise, siteye almak istediğiniz Paykwik bakiyesi miktarınca yükleme yapıp, sanal kartınızı alabilirsiniz.

Paykwik kartı satın aldığınızdan sonra sizlere 16 haneli bir pin kodu verilecektir. Bu pin kodu sanaldır ve online olarak internet üzerinden yapacağınız ödemelerde bu kodu kullanabileceksiniz. Bu kod sayesinde, hem daha kolay bir alışveriş keyfi yakalamış olacaksınız, hem de güvenliğinizi tehdit edecek hiçbir durum söz konusu olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir