Paykwik Bozdurmak

İnternet üzerinde yapılan alışverişlerde, genel olarak insanlar tarafından kredi kartları kullanılmaktadır. Ancak, güvenlik sorunları oluşması insanları farklı arayışlara sokmaktadır. Bu durumda ortaya çıkan sanal kartlar insanların imdadına yetişmiştir. Sanal kartların son dönemdeki en popüler üyesi ise, Paykwik’dır. Paykwik satın alım işlemlerinde ön ödeme yapılmaktadır. Yapmış olduğunuz bu ön ödemeler tutarınca sizlere 16 haneli bir Paykwik sanal kodu verilmektedir. Bu 16 haneli kod aracılığıyla, alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi vermek yerine bu kodu kullanıyorsunuz.

Ön ödemeli olarak satın alınan Paykwik kartı kullanan kişiler, bazı durumlarda Paykwik bozdurmak işlemlerini gerçekleştirmek istemektedirler. Çünkü sanal para, gerçek hayatta kullanılamadığı için nakit ihtiyaçlarında bozulması gerekmektedir. Satın aldığınız Paykwik kartınızı bozdurmak istediğinizde almış olduğu site üzerinden gerekli olan şartları kontrol etmeniz gerekmektedir.

Her Paykwik resmi bayisinin kendisine Paykwik bozdurmak için kuralları bulunmaktadır. Paykwik sanal kartınızı bozdururken öncelikle bu kuralları incelemelisiniz. Daha sonra ise, güncel döviz kurlarının da önemi büyüktür. Çünkü Paykwik Türk Lirası üzerinden değil, döviz üzerinden işlem yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir